Nowe pożyczki bez baz danych bielsko biała

Nowe pożyczki bez baz danych dla pań

Brand marketing- pożyczki dedykowane
 
Są firmy, które dedykują swoje usługi dla ustalonej grupy docelowej. Działają tak również firmy udzielające szybkich pożyczek. Dla co poniektórych firm pożyczkowych tendencja kobiet do polowania na okazje jest  źródłem budowania pozycji na rynku. Marketingowcy inspirują się tu zasadami psychologii. Kobiety uważane są za bardziej uczuciowe i podejmujące decyzje pod wpływem impulsu, również decyzje finansowe. Swoją drogą, podług tej samej dyscyplin nauki, mężczyźni to łowcy, a kobiety zbieracze. Sugerując się tą logiką, firmy pożyczkowe kierują swoją propozycję do pań, którym nie starcza pieniędzy do następnej pensji, a koniecznie muszą nabyć sobie następną parę stylowych butów, by poprawić sobie nastrój. Rzecz jasna to spore przerysowanie, ale na tej bazie wspiera się marketing poświęcanych dla kobiet „chwilówek„. 
Nowiutkie pożyczki bez baz danych– „Pani Pożyczka” oraz „Kobieta z klasą”
    
Nowiusieńkie pożyczki bez baz danych to alternatywa dla zabieganych, którzy chcą prędkiego zastrzyku gotówki bez bezużytecznych formalności. Przedkładają pożyczki w 15 minut, bez opuszczania budynku. „Pani Pożyczka” proponuje pożyczki od 100 do 10000 zł, na okres spłaty od 5 do 360 dni. Aby zdobyć prędką pożyczkę starczy tylko wysłać formularz aplikacyjny. Żądana jest też autoryzacja, z reguły w postaci przelewu małej kwoty na konto firmy. Po kontroli czekamy już tylko i wyłącznie na szybki przelew gotówki. Finanse na naszym koncie pojawią się, ze ogromnym prawdopodobieństwem, jeszcze tego samego dnia. 
Inną pożyczką dedykowaną jest „Kobieta z klasą”. Oczywiście tak jak w przypadku innych pożyczek panowie nie są tutaj dyskryminowani. Rozchodzi się wyłącznie o odszukanie grupy docelowej wśród wielu firm pożyczkowych. „Kobieta z klasą” oferuje nowiusieńkie pożyczki bez baz danych.  Wystarczy na przysłowiowe waciki, a nawet nową torebkę, bowiem kwota pożyczki wynosi od 200 do 1500 zł. Pierwsza pożyczka, do 500 zł, jak w przypadku wielu internetowych firm pożyczkowych, jest oprocentowana na 0%. Klientki „Kobiety z klasą” chwalą firmę za szybkość decyzji, dzięki czemu swoje pilne potrzeby zdołają zrealizować jeszcze tego samego dnia, jeśli wezmą pożyczkę w godzinach pracy banku.


Możliwość komentowania została wyłączona.